Stino Optyk Instagram

Wizja firmy

Nasze salony optyczne Stino Optyk założyliśmy po to, żeby zapewnić pacjentom możliwość ostrego widzenia w każdej sytuacji. Oferujemy bezpłatne badania wzroku i konsultacje okulistyczne, które mają na celu dobranie odpowiednich dla danej osoby szkieł korekcyjnych w atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcesz zadbać o swój wzrok, to zachęcamy Cię do umówienia się na wizytę do naszych specjalistów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie korygowania wad wzroku.

Pomagamy w dobraniu odpowiednich szkieł

W naszej ofercie mamy bardzo bogaty wybór szkieł korekcyjnych. Dzięki temu możemy dopasować okulary do Twojego trybu życia, indywidualnych potrzeb oraz wady wzroku. Oferujemy między innymi: okulary przeciwsłoneczne, okulary do pracy przy komputerze, okulary dla sportowców, progresywne oraz dla kierowców.

Dobieramy estetyczne i modne oprawy okularowe

Chcielibyśmy, aby konieczność skorygowania wady wzroku, nie stanowiła dla nikogo problemu, ani utrudnienia z codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrane przez nas okulary nie tylko zapewniały Ci bardzo wysoką jakość widzenia, ale również były stylowym uzupełnieniem stroju. Pomagamy w dobieraniu oprawek, które będą dopasowane do Twojej twarzy, urody, stylu ubierania się oraz charakteru. Dzięki temu noszenie okularów stanie się przyjemnością.

Znajdujemy perfekcyjne soczewki kontaktowe

Zajmujemy się również dobieraniem soczewek kontaktowych. Dopasowujemy je nie tylko do posiadanej przez pacjenta wady wzroku, ale również do jego indywidualnych potrzeb. Przy dobieraniu soczewek kontaktowych bierzemy pod uwagę również tryb życia danej osoby i jej wiek. Pomagamy też w nauce prawidłowego aplikowania oraz czyszczenia soczewek kontaktowych.

Oferujemy pomoc w lepszym widzeniu na co dzień

Celem naszej działalności jest zapewnienie wszystkim osobom, które przyjdą do salonów optycznych Stino specjalistycznej pomocy w dobraniu okularów, oprawek, oraz soczewek kontaktowych oraz w profesjonalnego skorygowaniu posiadanej przez nią wady wzroku. Cały czas podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz otwieramy kolejne salony optyczne, oferujemy bezpłatne badania wzroku, rozszerzamy asortyment o kolejne rodzaje szkieł i akcesoriów, żeby zapewnić pacjentom jak najlepszą jakość widzenia.