Stino Optyk Instagram

Galeria

W salonach optycznych Stino Optyk posiadamy bardzo bogaty wybór różnego rodzaju okularów. W naszej ofercie są dostępne między innymi okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne oraz z powłokami do komputera lub jazdy samochodem.

Okulary korekcyjne

W naszym asortymencie możesz znaleźć oprawki do szkieł korekcyjnych znanych i cenionych marek takich jak na przykład: Carrera, Davidoff, czy Swarovski. Możesz wybierać spośród oprawek o bardzo różnych kolorach, kształtach i fakturach. Dostępne w naszych salonach oprawki pięknie pokreślą nie tylko Twoje oczy, ale również posiadany przez Ciebie typ urody. Zadbaliśmy również o to, żeby wszystkie dostępne u nas oprawki były solidne i wytrzymałe, niezależnie od ich ceny. Osobom, które lubią się wyróżniać w tłumie polecamy duże i wyraziste oprawki, które od razu przyciągają wzrok. Natomiast oprawki bezramkowe są dużo mniej widoczne, ale za to wyjątkowo eleganckie i stylowe. Okulary korekcyjne przestały być czymś uciążliwym, a stały się nieodłącznym elementem stylizacji każdej podążającej za trendami osoby.

Okulary przeciwsłoneczne

Promieniowanie ultrafioletowe jest niesamowicie szkodliwe nie tylko dla Twojej skóry, ale również dla oczu. Dlatego warto się zaopatrzyć w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne i mieć je ze sobą, niezależnie od pory roku. Nie tylko intensywne słońce w okresie wakacyjnym może być męczące dla Twoich oczu. W naszej ofercie znajdziesz bardzo stylowe i modne okulary przeciwsłoneczne znanych marek. Mamy modele przeznaczone dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pamiętaj o tym, że tylko zakup okularów przeciwsłonecznych u optyka, da Ci gwarancję, że będą one skutecznie chroniły Twoje oczy przed promieniowaniem UV.

Okulary z powłoką uszlachetniającą

Powłoki uszlachetniające są potrzebne w bardzo wielu sytuacjach. Mamy szkła z powłokami, które chronią oczy przed niebieskim światłem, antybakteryjne, hydrofobowe oraz oleofobowe (zapobiegają przywieraniu do szkieł cząsteczek tłuszczu i wody). Zachęcamy do skonsultowania się z optykiem, który pomoże Ci dopasować powłokę do prowadzonego przez Ciebie trybu życia.

Przykładowe ramki

Różne rodzaje designu okularów